• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ndryshimet ne Administrate: Prezantohet Drejtori i Ri i Posta sh.a. Skrapar Albert Bregu do te jete krye te kesaj detyre

Fillim java e pare e muajit mars 2014 solli edhe nje prej ndryshimeve te radhes ne disa prej administratave te pakta qe operojne ne Skrapar. Keshtu me heret Albert Bregu u prezantua si drejtuesi i ri i Posta Sh.A. Skrapar. Me heret ky pozicion mbahej nga Sh.Dyrmishi. Posta Skrapar pervec Zyres Postare ne Corovode ka ne varesi edhe ate te Policanit edhe zyrat lokale te komunave. Bregu me heret ka mbajtur detyra te ndryshme ku nder me kryesoret edhe ajo e Pergjegjesit te Tatim-Taksave Skrapar.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA