BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Ndryshimet ne Administrate: Prezantohet Drejtori i Ri i Posta sh.a. Skrapar Albert Bregu do te jete krye te kesaj detyre

Posted on Wednesday, March 05, 2014 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Fillim java e pare e muajit mars 2014 solli edhe nje prej ndryshimeve te radhes ne disa prej administratave te pakta qe operojne ne Skrapar. Keshtu me heret Albert Bregu u prezantua si drejtuesi i ri i Posta Sh.A. Skrapar. Me heret ky pozicion mbahej nga Sh.Dyrmishi. Posta Skrapar pervec Zyres Postare ne Corovode ka ne varesi edhe ate te Policanit edhe zyrat lokale te komunave. Bregu me heret ka mbajtur detyra te ndryshme ku nder me kryesoret edhe ajo e Pergjegjesit te Tatim-Taksave Skrapar.
©Corovoda Online

0 Responses for “ Ndryshimet ne Administrate: Prezantohet Drejtori i Ri i Posta sh.a. Skrapar Albert Bregu do te jete krye te kesaj detyre”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social