Ndryshimet ne Administrate: Prezantohet Drejtori i Ri i Posta sh.a. Skrapar Albert Bregu do te jete krye te kesaj detyre **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ndryshimet ne Administrate: Prezantohet Drejtori i Ri i Posta sh.a. Skrapar Albert Bregu do te jete krye te kesaj detyre

Fatjon Kaloci
5.3.14
Fillim java e pare e muajit mars 2014 solli edhe nje prej ndryshimeve te radhes ne disa prej administratave te pakta qe operojne ne Skrapar. Keshtu me heret Albert Bregu u prezantua si drejtuesi i ri i Posta Sh.A. Skrapar. Me heret ky pozicion mbahej nga Sh.Dyrmishi. Posta Skrapar pervec Zyres Postare ne Corovode ka ne varesi edhe ate te Policanit edhe zyrat lokale te komunave. Bregu me heret ka mbajtur detyra te ndryshme ku nder me kryesoret edhe ajo e Pergjegjesit te Tatim-Taksave Skrapar.
©Corovoda Online