• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Skrapari "rrihet" serisht. Perfundon ndeshja ne Corovode. Gramshi fiton 3 me 2 ndaj Skraparit

Perfundoi pak minuta me pare takimi Skrapari - Gramshi takim i vlefshem per Grupin B te Kategorise se Dyte. Te paret qe shenuan ishin miqte gramshiote ndersa disa minuta me pas vendasit do te barazonin. Nen kuotat 1 : 1 do te mbyllej pjesa e pare. Ndersa pjesa e dyte ne menyre te shpejte solli nje epersi te dukshme te Gramshit. Brenda 5 minutave miqte shenuan 2 here duke e cuar rezultatin e takimit ne 2 me 3. Me kete rezulat Gramshi shkon ne 25 pike ndersa Skrapari vjon te mbetet ne vendin e fundit te tabeles me vetem 4 pike. Takimi i sotem i luajtur ne Corovode u drejtua nga kjo trupe arbitrazhi te FSHF. Arbiter kryesor ishte Elton Hazisi ndersa tre asistentet e tij do te ishin Ilir Llupi, Endrit Begaj dhe Ardit Buzi. I deleguar nga Fshf ishte Ismet Ajazi ndersa vezhgues ishte Ismail Ziraj. Te tjera rezulatet te javes ishin:
Orikumi - Naftetari 1:1
Sopoti - Delvina 1:0
Gramozi - Memaliaj 0:2
Tepelena - Kelcyra 4:1
Permeti - Bilisht Sport 2:3
Skrapari - Gramshi 2:3

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA