• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapari "rrihet" serisht. Perfundon ndeshja ne Corovode. Gramshi fiton 3 me 2 ndaj Skraparit

Perfundoi pak minuta me pare takimi Skrapari - Gramshi takim i vlefshem per Grupin B te Kategorise se Dyte. Te paret qe shenuan ishin miqte gramshiote ndersa disa minuta me pas vendasit do te barazonin. Nen kuotat 1 : 1 do te mbyllej pjesa e pare. Ndersa pjesa e dyte ne menyre te shpejte solli nje epersi te dukshme te Gramshit. Brenda 5 minutave miqte shenuan 2 here duke e cuar rezultatin e takimit ne 2 me 3. Me kete rezulat Gramshi shkon ne 25 pike ndersa Skrapari vjon te mbetet ne vendin e fundit te tabeles me vetem 4 pike. Takimi i sotem i luajtur ne Corovode u drejtua nga kjo trupe arbitrazhi te FSHF. Arbiter kryesor ishte Elton Hazisi ndersa tre asistentet e tij do te ishin Ilir Llupi, Endrit Begaj dhe Ardit Buzi. I deleguar nga Fshf ishte Ismet Ajazi ndersa vezhgues ishte Ismail Ziraj. Te tjera rezulatet te javes ishin:
Orikumi - Naftetari 1:1
Sopoti - Delvina 1:0
Gramozi - Memaliaj 0:2
Tepelena - Kelcyra 4:1
Permeti - Bilisht Sport 2:3
Skrapari - Gramshi 2:3

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA