• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapari "rrihet" serisht. Perfundon ndeshja ne Corovode. Gramshi fiton 3 me 2 ndaj Skraparit

Perfundoi pak minuta me pare takimi Skrapari - Gramshi takim i vlefshem per Grupin B te Kategorise se Dyte. Te paret qe shenuan ishin miqte gramshiote ndersa disa minuta me pas vendasit do te barazonin. Nen kuotat 1 : 1 do te mbyllej pjesa e pare. Ndersa pjesa e dyte ne menyre te shpejte solli nje epersi te dukshme te Gramshit. Brenda 5 minutave miqte shenuan 2 here duke e cuar rezultatin e takimit ne 2 me 3. Me kete rezulat Gramshi shkon ne 25 pike ndersa Skrapari vjon te mbetet ne vendin e fundit te tabeles me vetem 4 pike. Takimi i sotem i luajtur ne Corovode u drejtua nga kjo trupe arbitrazhi te FSHF. Arbiter kryesor ishte Elton Hazisi ndersa tre asistentet e tij do te ishin Ilir Llupi, Endrit Begaj dhe Ardit Buzi. I deleguar nga Fshf ishte Ismet Ajazi ndersa vezhgues ishte Ismail Ziraj. Te tjera rezulatet te javes ishin:
Orikumi - Naftetari 1:1
Sopoti - Delvina 1:0
Gramozi - Memaliaj 0:2
Tepelena - Kelcyra 4:1
Permeti - Bilisht Sport 2:3
Skrapari - Gramshi 2:3

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA