• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Përfundon takimi Skrapari - Erzeni 0:3. Miqtë fitojnë bindshëm 3 pikë në Çorovodë

Ka përfunduar nën një shi të lehtë vetëm pak minuta më parë takimi Skrapari - Erzeni që u mbyll me rezultatin 0 - 3. Takimi i vlefshëm për javën e dytë të K2 nisi pak pas orës lokale 14:30 të kësaj të diele 5 tetor 2014. Miqtë ishin kërkues dhe luajtën më saktë për 45 minutshin e parë. Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 0-1 me një gol të shënuar nga R.Troplini për Erzenin. Pjesa e dytë nisi me një tjetër gol për shijaksit e drejtuar nga traineri O.Vora. Goleada e Erzenit vijoi edhe në minutën e 86' ku u shënua edhe goli i tretë pas akordimit të një 11metërshi në favor të Erzenit. Ndonse ende nuk kemi përpunuar rezulatatet e kësaj jave Erzeni ngjitet në krye të klasifikimit ndërsa Skrapari qëndron në pozitat  fundit të tabelës.
Në javën e tretë do të luhen këto takime sipas këtij kalendari:
ora 14:30 SUKTHI - SKRAPARI
ora 14:30 LUZI '08 - KORABI
ora 14:30 ERZENI - TEUTA B
ora 14:30 ALBPETROL - PARTIZANI B
ora 14:30 SHËNKOLLI - DOMOSDOVA
ora 14:30 TIRANA B - OLIMPIKU
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA