• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Operacioni " Bogova" Ndalohet një shtetas. Në Banesë iu gjet një sasi prej afro 12 kilogram Cannabis Sativa

Në një njoftim zyrtar Policia e Qarkut Berat njoftoi për finalizimin e një operacioni të emërtuar " Bogova". Sipas lajmit një ditë më parë 25 tetor 2016 Policia përmes informacioneve të marra në rrugë operative arrestoi një 26 vjeçar me inicialet L.Q. pasi në kontrollin që ju bë banesës së tij në Bogovë, Skrapar kapi një sasi prej afro 12 kilogram lëndë narkotike të dyshuar e tipit Cannabis Sativa. Sipas informacionit zyrtar të shpërndarë për mediat edhe 3 shtetas të tjerë po nga Bogova po proçedhen në gjendje të lirë. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën Prodhim dhe Shitje Lëndësh Narkotike e kryer në bashkëpunim - përfundon njoftimi.


Corovoda Online / Imazhet e shpërndara nga Operacioni " Bogova" nga Policia e Shtetit

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA