• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Moti - Skrapar: Era lë pa strehë një familje në fshatin Vesështë. Familjarët nën qiell të hapur

Kushtet e rënda natyrore të kësaj të marte 8 nëntor 2016 kanë sjellë disa problematika edhe në Skrapar. Gjatë ditës, era e fuqishme ka shtënë çatinë e një banese ku jetonin 4 persona në fshatin Vëseshtë Skrapar. Kjo natë do të jetë nën qiell të hapur për familjarët e varfër të një fshati pranë Çorovodës, pjesë e njësisë administrative Qëndër. Ndjekim disa imazhe të pas mesditës ndërsa era e fortë duket sikur edhe oxhakun e ka flakur tej, të paktën kjo siç tregojnë disa imazhe. Ndërsa kjo javë pritet të sjellë rreshje shiu dhe temperatura të ulta fatkeqësisht familjarët në kushte të vështira ekonomike do të mbeten pa strehë në këtë prag dimër 2016.


Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA