• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Rama nën koment në Facebook: - Skrapari ka gurë fantastik (FOTOWEB) Komentuesi: Respekte gurit të Skraparit

Nën ilaritetin e zhvillimeve politike mes së majtës me një emotikon duke qeshur Edi Rama mbrëmjen e djeshme 27 Janar 2017 ka dhënë edhe një reagim ndaj komentit të një komentuesi në faqen zyrtare në facebook të Kryeministrit. Ky i fundit më herët, përmes një statusi kishte publikuar disa momente përmes fotosh nga vendosja e pllakave të para në sheshin qëndror në Tiranë, që është konceptuar si një pedonale dhe që do të shtohet me pllaka gurësh dekorativ nga e gjithë Shqipëria ( së paku kështu është në media më herët ) Por komentues "spice" mbase nxitur edhe nga ndikimi i zhvillimeve mes më majtës në media mes 200 komenteve kanë përmendur edhe pak Skrapar në komentet e tyre. Një prej komentuesve i ka lënë shënimin: "Vetëm pllaka nga Skrapari mos vë aman, ...."
por i mënjëhershëm, në ripërgjigje Rama ka shkruar: " Skrapari ka gurë fantastik, :) "
Mediat sidomos ato të tabloidëve nuk e lanë pa vëmendje këtë reagim, nxitur edhe nga zhvillime mes së majtës së dy forcave PS dhe LSI. Shpesh kjo e fundit identifikohet me Skraparin, për shkak të vendlindjes së orgjinës se kreut të LSI Ilir Meta.


Reagimi:

Reagimi:

Prej 2013 Shqipëria qeveriset në koalicion. Duke qënë se ky qershor 2017 përkon me zgjedhje të reja parlamentare, vëmendja mediatike rreth zhvillimeve politike nga të gjitha krahët vjen e shtohet dhe po ashtu edhe pritshmëria e zgjedhësve nëse do të ketë ose jo koalicion parazgjedhor bashkëshoqëron mendimet e simpatizantëve të forcave të ndryshme.
Corovoda Online / Imazhi FotoWeb / FB

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA