• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Rama nën koment në Facebook: - Skrapari ka gurë fantastik (FOTOWEB) Komentuesi: Respekte gurit të Skraparit

Nën ilaritetin e zhvillimeve politike mes së majtës me një emotikon duke qeshur Edi Rama mbrëmjen e djeshme 27 Janar 2017 ka dhënë edhe një reagim ndaj komentit të një komentuesi në faqen zyrtare në facebook të Kryeministrit. Ky i fundit më herët, përmes një statusi kishte publikuar disa momente përmes fotosh nga vendosja e pllakave të para në sheshin qëndror në Tiranë, që është konceptuar si një pedonale dhe që do të shtohet me pllaka gurësh dekorativ nga e gjithë Shqipëria ( së paku kështu është në media më herët ) Por komentues "spice" mbase nxitur edhe nga ndikimi i zhvillimeve mes më majtës në media mes 200 komenteve kanë përmendur edhe pak Skrapar në komentet e tyre. Një prej komentuesve i ka lënë shënimin: "Vetëm pllaka nga Skrapari mos vë aman, ...."
por i mënjëhershëm, në ripërgjigje Rama ka shkruar: " Skrapari ka gurë fantastik, :) "
Mediat sidomos ato të tabloidëve nuk e lanë pa vëmendje këtë reagim, nxitur edhe nga zhvillime mes së majtës së dy forcave PS dhe LSI. Shpesh kjo e fundit identifikohet me Skraparin, për shkak të vendlindjes së orgjinës se kreut të LSI Ilir Meta.


Reagimi:

Reagimi:

Prej 2013 Shqipëria qeveriset në koalicion. Duke qënë se ky qershor 2017 përkon me zgjedhje të reja parlamentare, vëmendja mediatike rreth zhvillimeve politike nga të gjitha krahët vjen e shtohet dhe po ashtu edhe pritshmëria e zgjedhësve nëse do të ketë ose jo koalicion parazgjedhor bashkëshoqëron mendimet e simpatizantëve të forcave të ndryshme.
Corovoda Online / Imazhi FotoWeb / FB

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA