BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Skrapar - Ndalohet një 44 vjeçar - Gjykata e Beratit kishte dhënë urdhër arresti për të

Posted on Friday, January 27, 2017 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një 44 vjeçar nga Berati por që punonte në Skrapar prej disa kohësh, u ndalua një ditë më parë ditën e djeshme 26 Janar 2017. 44 vjeçari ishte punonjës në institucion me rëndësi në Skrapar ndërsa arrestimi i tij u bë pas masës së sigurisë që kishte vendosur Gjykata e Beratit "Arrest me Burg". Mbi 44 vjeçarin bien 3 akuza. Arrestimi i tij ndodhi ditën e djeshme 26 janar 2017
Corovoda Online

0 Responses for “ Skrapar - Ndalohet një 44 vjeçar - Gjykata e Beratit kishte dhënë urdhër arresti për të”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social