BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

VIDEO - Pa Koment - Çorovoda pret 2017 - Momentet e ndërrimit të viteve

Posted on Sunday, January 01, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site


Gëzuar! Është kjo kryefjala e çdo urimi dedikuar Vitit të Ri 2017. Në Çorovodë festa e momenteve të ndërrimit të viteve kaloi paqësisht nën atmosferën familjare mes trokitjeve të gotave dhe urimevë nën ngjyrat magjepse të fishekzjarreve. Fatmirësisht nuk u raportuan incidente. Për këto orë të para të vitit 2017 ende nuk ka mbërritur bebi i parë por si fëmijë kanë festuar qindra skraparas në momentin e akrepave 00:00. Corovoda Online trasmetoi ( via mobile) në rrjete sociale për afro 30 minuta atmosferën nën qiellin e ndritur të Çorovodës. Sjellim disa plane pa koment dhe montazh bruto të atmosferës festive nga disa plane të ndryshme.
Përfitojmë nga rasti, ju urojmë ju që na ndiqni Gëzuar Vitin e Ri 2017!


Corovoda Online

0 Responses for “ VIDEO - Pa Koment - Çorovoda pret 2017 - Momentet e ndërrimit të viteve”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social