• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Aktiviteti - Ceremonia e Hapjes Zyrtare të një Banke të Nivelit të Dytë në Çorovodë

Një filial i BKT do të çelet zyrtarisht në një cermoni simbolike të premten 7 Prill 2017 në Çorovodë. BKT thënë ndryshe Banka Kombëtare Tregtare me filialin e saj i shtohet transaksioneve dhe shërbimeve të Çorovodës. E datuar në krijim në 29 Nëntor 1925 e njohur si Banka e Parë në Shqipëri kjo bankë me filialet e saj është e pranishme në gjithë Shqipërinë. Filiali i saj në Çorovodë do të lokalizohet pranë Godinës së Albtelecom dhe Eagle. Në Ceremoninë e rastit pritet të ketë drejtues të lartë të kësaj Banke të nivelit të dytë si edhe drejtues të autoritetit vendor. Jozyrtarisht, sipas Corovoda Online edhe Kreu i Parlamentit Shqiptar Ilir Meta mund ( theksojmë informacion jozyrtar) të jetë pjesë në ceremoninë e hapjes zyrtare të këtij filiali banke që përkon me filialin e 92-të të BKT në Shqipëri me 66 filiale dhe 26 në Kosovë.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA