BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Aktiviteti - Ceremonia e Hapjes Zyrtare të një Banke të Nivelit të Dytë në Çorovodë

Posted on Thursday, April 06, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një filial i BKT do të çelet zyrtarisht në një cermoni simbolike të premten 7 Prill 2017 në Çorovodë. BKT thënë ndryshe Banka Kombëtare Tregtare me filialin e saj i shtohet transaksioneve dhe shërbimeve të Çorovodës. E datuar në krijim në 29 Nëntor 1925 e njohur si Banka e Parë në Shqipëri kjo bankë me filialet e saj është e pranishme në gjithë Shqipërinë. Filiali i saj në Çorovodë do të lokalizohet pranë Godinës së Albtelecom dhe Eagle. Në Ceremoninë e rastit pritet të ketë drejtues të lartë të kësaj Banke të nivelit të dytë si edhe drejtues të autoritetit vendor. Jozyrtarisht, sipas Corovoda Online edhe Kreu i Parlamentit Shqiptar Ilir Meta mund ( theksojmë informacion jozyrtar) të jetë pjesë në ceremoninë e hapjes zyrtare të këtij filiali banke që përkon me filialin e 92-të të BKT në Shqipëri me 66 filiale dhe 26 në Kosovë.
Corovoda Online

0 Responses for “ Aktiviteti - Ceremonia e Hapjes Zyrtare të një Banke të Nivelit të Dytë në Çorovodë”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social