• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar - Ishte Shpallur në kërkim - Ndalohet një 34 vjeçar nga uniformat blu

Sipas burimeve të Corovoda Online më herët në 9 qershor 2017 përmes një sinjalizimi u njoftua se forcat e rendit në Skrapar kishin ndaluar një 34 vjeçar. I riu ishte shpallur në kërkim pasi më parë Gjykata e Rrethit Gjyqësor Berat kish marrë një vendim dënimi me afro 9 muaj burg për një vepër. Raporte të pakonfirmuara thanë se vepra kishte të bënte me Kundërshtinë që 34 vjeçari kishte patur ndaj një punonjsi të policisë së rendit.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA