BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Ndalohet një 41 vjeçar nga Greva, Skrapar - Në kontrollin e mjetit u gjet një sasi Cannabis Sattiva

Posted on Sunday, October 15, 2017 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Më herët një ditë më parë, një shtetas 41vjeçar banues në Grevë, Skrapar u arrestua në kushte flagrance. Ndalimi ndodhi në afërsi të lokalitetit Ura Vajgurore ndërsa shtetasi udhëtonte në një automjet. Sipas Seksionit kundër Narkotikëve të Drejtorisë Vendore të Policisë Berat, arrestimi ndodhi të shtunën, 14 tetor 2017 ku nga kontrolli që iu bë një mjeti tip "KIA" që po udhëtonte dhe që ishte nën drejtimin e një tjetër 41 vjeçari që banon në Tiranë, në kroskotin e mjetit u gjet një sasi bime narkotike e llojit Cannabis Sattiva ku sipas njoftimit zyrtar të Policisë, i përkiste shtetasit 41 vjeçar me banim në Grevë, Skrapar. Njoftimi zyrtar përfundon duke cituar veprën ndesh me Kodin Penal që përkon me Nenin 283. Përfundon njoftimi.
Corovoda Online

0 Responses for “ Ndalohet një 41 vjeçar nga Greva, Skrapar - Në kontrollin e mjetit u gjet një sasi Cannabis Sattiva”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social