BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Sport: - Mbyllet me rezultatin 1:1 takimi Skrapari - Tepelena Rezultatet

Posted on Sunday, November 05, 2017 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Është mbyllur me rezultatin 1:1 ndeshja e futbollit Skrapari - Tepelena. Takimi nisi në orën 14:00 të kësaj të diele 5 nëntor 2017 dhe u arbitrua nga një 4-she fierake. Ky takim dhuroi kështu edhe pikën e parë për ekipin vendas. Takimi ishte i vlefshëm për Javën e Gjashtë / Grupi B / Kategoria e Dytë. Po sot, u luajtën edhe ndeshjet e tjera të grupit që dhanë këto rezultate:
Domosdova - Devolli 1:1
Skrapari - Tepelena 1:1
Kelcyra - Elbasani 0:0
Oriku - Gramozi 2:0
Albpetrol - Maliqi 2:0
Butrinti - Memaliaj 3:0
Delvina - Përmeti 5:3

0 Responses for “ Sport: - Mbyllet me rezultatin 1:1 takimi Skrapari - Tepelena Rezultatet”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social