• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Islandë - Vrasja e të riut nga Skrapari - Policia pritet të referoj materialet në Prokurori

Policia e kryeqytetit islandez, Rejkjavik ka përfunduar hetimin e materialeve për vrasjen e kryer në 3 dhjetor 2017, në Austurvellir, një shesh qëndror në kryeqytetin islandez. Dosja e plotë ndodhet në duart e policisë dhe pritet ti kaloj në ngarkim prokurorisë. Lajmi publikohet nga kanali Ruv. Më herët policia po priste rezultate të analizave të ADN. Në 3 dhjetor 2017 një shtetas islandez rreth 29-30 vjeç sulmoi dy shtetas shqiptarë që i qëlloi me thikë duke i plagosur rëndë. Të dy shtetasit u çuan në spital por pas disa ditësh në mjediset e spitalit një prej tyre, Klevis Sula humbi jetën si pasojë e plagëve të rënda të marra nga sulmi. Agresori u kap disa orë më pas pas sulmit, në afërsi të lokalitetit Garoabae, dhe ende mbahet në paraburgim nga policia.
©Corovoda Online / Fatjon Kaloçi / Ruv.is

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA