BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Autobuzi "Skrapar" përplaset me një mjet Fouristradë në Vodicë / Foto / Video

Posted on Thursday, August 23, 2018 and filed under . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një autobuz me targa AA506HJ u përplas në rreth mesditën e sotme në afërsi të Vodicës, e mërkurë 22 gusht 2018. Sipas Rrjetit ALB365 mes pasagjerëve të autobuzit ishin edhe 2 gra shtatëzëna. Në fotot e postuara nga ky rrjet, jepen imazhet e pak momenteve pas përplasjes së autobuzit me një mjet tip fuoristradë që besohet se punonte për një kontraktor të TAP.

0 Responses for “ Autobuzi "Skrapar" përplaset me një mjet Fouristradë në Vodicë / Foto / Video”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social