Britney Spears mban ende nen ethe fansat Videoklipi Hit I Wanna Go shfaqet traileri **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Britney Spears mban ende nen ethe fansat Videoklipi Hit I Wanna Go shfaqet traileri

Fatjon Kaloci
20.6.11
Vetem dje e diele 19 qershor 2011 kengetarja Britney Spears ka publikuar vetem pak sekonda nga superhiti me i fundit i saj I Wanna Go. Me heret ne skrapari.net Show Biz ju kemi postuar kengen e plote e cila nuk ishte me videoklip asokohe. Keshtu publikimi i ri tregon vetem pak detaje nga klipi. Ne videon e ngarkuar ne YouTube te cilen e bashkengjisim me poshte shfaqen jo me shume se 32 sekonda videoinsert te klipit te kengetares. Me se fundmi lidhur me kengetaren jane shfaqur disa poza te cilat e tregojne Spears mjaft te shendoshur keto kohe. Kjo do te tjote se videoklipi mund te jete realizuar mbi 1 ose 2 muaj me pare. Videoja e Plote pritet te publikohet premiere neser e marte 21 qershor 2011 dhe skrapari.net do t'ju ofroj padiskutim videoklipin e plote. Per momentin ndiqni vetem disa nga inserti final i videos. Ky Eshte ShowBiz ne skrapari.net vijoni te qendroni me ne!

[youtube]hjdGo9v_RoQ[/youtube]