Chris Brown dhe Justin Bieber ne Videoklipin e ri Next to You **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Chris Brown dhe Justin Bieber ne Videoklipin e ri Next to You

Fatjon Kaloci
18.6.11
Videoklipi me i ri vjen nga dyshja Chris Brown dhe Justin Bieber. Kenga titullohet Next 2 You dhe ne videoklip me teper i ngjahson nje film ku ngjarjet te pakten permes imazheve video sikur i referohen nje bote ne shkaterrim. Bashkepunimi mesa duket ka rezultuar i sukseshem edhe per kritiket muzikor. Videoja ne bashkengjitje eshte pikerisht formati origjinal i ngarkuar ne rrjetin you tube vetem dje e premte 17 qershor 2011. Nen nje minutazh prej me shume se 6 minutash, afro 1 736 000 klikues kane ndjekur lancimin me te ri ne boten muzikore. Ndiqeni pra edhe ju, ketu ne skrapari.net. Eshte show biz me te rejat me te fundit nga arti. Ju falenderojme qe na ndiqni!

[youtube]EEuQU6a90Pc[/youtube]