Del traileri i ri i filmit Mission Impossible 4 ja video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Del traileri i ri i filmit Mission Impossible 4 ja video

Fatjon Kaloci
30.6.11
Ka dale me se fundmi traileri i ri i filmit Mission Impossible 4 Ghost Protocol. Traileri pak minutesh i filmit u publikua dje ne mbare boten, ndersa saga e 4te radhas e Tom Cruise pritet te kete suksesin e 15 viteve radhas nga edicionet e meparshme. Premiera boterore e filmit pritet te jete ne dhjetorin e ketij viti. Katie Homes pas parjes se trailerit, si protagoniste ne kete film tha se "Filmi do te jete cool dhe i guximshem e intesiv, me i miri deri tani". Ndiqni ne vijim trailerin e ngarkuar vetem dje ne gjigandin e videove online YouTube.

[youtube]425bZ2sFqxU[/youtube]

Eshte skrapari.net ne show biz