Drejt ekipit te Interit? Ziko ose Dunga ne listen e surprizave **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Drejt ekipit te Interit? Ziko ose Dunga ne listen e surprizave

Fatjon Kaloci
18.6.11
Presidenti i klubit zikalter te Interit, Massimo Moratti javen e ardhshme do te duhet te zbuloj surprizat. Ne listen per krykomandantin e Interit te fushes se gjelber radhiten edhe emrat e Ziko apo edhe Dunga. Nje tjeter emer qe lakohet ne shtupin sportiv italian eshte ai i ish lojtarit Mihajlovic por nje media tjeter italiane thote se ky i fundit do te shkoj tek Fiorentina. Fillimisht u tha se Marcelo Bielsa ish traineri i Kilit dhe Argjentines do te ishte ne kete pankine. Por vete Bielsa ne nje deklarate tha se : - U thash Jo per arsye personale, familjare! perfundoi Bielsa. Keshtu javen tjeter pritet te mesohet zyrtarisht emri i favorizuar per te nxjerre faqebardhe, kalterzinjte e Interit. Ju po ndiqni Sport ne Skrapari.net