Hit the Club Dj i Skraparit suksesi me hitin e ri ne shitje dhe ne Amazon.com **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Hit the Club Dj i Skraparit suksesi me hitin e ri ne shitje dhe ne Amazon.com

Fatjon Kaloci
3.6.11
Eltty Dj do te jete padyshim hiti i veres ne house music edhe pertej Skraparit. Hiti i ri i lancuar pak dite me pare "Hit the club" tashme ndodhet ne produksionet me serioze ne mbare boten muzikore. Portale te njohura ne gjithe boten tashme kane startuar te hedhin ne shitje Hit The Club produksionin me te ri te Eltty Dj. Emri i vertet i Dj qe po fiton fame gradualisht ne mbare Shqiperine eshte Elti Tice. Ne nje kerkim te shpejte ne internet mbi pritshmerine e hitit me te ri te Eltty Dj, ne kapem disa prej imazheve te asaj se cfare tregu muzikor boteror dhe ai shqipetar i kategorise disc joker ofron dhe citon mbi hitin me te ri. Keshtu portali nderkombetar i shitjeve online amazon.com ka nxjerre ne shitje hitin e lancuar ne date 2 maj 2011. Housevision Records eshte nje tjeter industri muzikore qe ka lancuar hitin Hit The Club. Hit ne fjale ndodhet edhe ne emetuesin gjigand te beatport i publikuar. Edhe perse nuk dihet zyrtarisht ne daten 28 qershor 2011 Eltty Dj do te jete ne studiot e Club Radio Dj, ku pritet te luaj per mbi 60 minuta ne kete event. Ne bashkengjitje ne rrjetin gjigand te videove online YouTube ne sjellim hitin e ri Hit The Club i zhanrit House dhe Dance. Skrapari.net i sigurte ne suksesin qe ditet do te tregojne per djalin nga Skrapari, tashme i njohur si Eltty Dj, jep urimet me te mira dhe suksesin e radhes per nje krenari me shume qe na ofron ne arenen kombetare dhe pertej. Ju po ndiqni skrapari.net Portali me interaktiv lokal. Nga Zemra e Shqiperise drejt e ne Zemrat tuaja. ky! Eshte Skrapari.net

[youtube]ba7ZHEgFGUU[/youtube]