Hiti i Ri i veres 2011 Shakira dhe Pitbull sjellin videoklipin me te ri **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Hiti i Ri i veres 2011 Shakira dhe Pitbull sjellin videoklipin me te ri

Fatjon Kaloci
8.6.11
Duket se ne videoklipin me te ri te publikuar dje 7 qershor 2011 Shakira sikur i thote "Pacim" flokeve te saj bjonde. Kjo sepse ne videoklipin qe mendohet te shnderrohet ne nje hit te kesaj vere 2011 kengetarja shfaqet me nje pale paruke te zeza. Kenga qe vjen ne bashkepunim me Pitbull quhet "Rabiosa". Kenga eshte ne dy versione spanjisht dhe anglisht dhe eshte kenga e pare e albumit "Sale el Sole". Ne rrjetin gjigand te videove online kenga eshte hedhur dje ne rrjet dhe deri pak caste me pare numeronte mbi 2 101 000 shikime. Ndiqeni pra ketu ne videon bashkengjitur kengen me te re "Rabiosa". Ju po ndiqni skrapari.net ne Show Biz

[youtube]a5irTX82olg[/youtube]