Jemi ne Futboll Golat duan Tru, Truri do Koke... dhe Video Goli i cuditshem Ndiqeni ketu **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Jemi ne Futboll Golat duan Tru, Truri do Koke... dhe Video Goli i cuditshem Ndiqeni ketu

Fatjon Kaloci
20.6.11
Fatkeqesisht nuk e kuptojme mire kete gjuhe dhe s'mund t'ju japim detaje. Por videoja ne bashkengjitje nuk ka nevoje per koment. Jemi ne nje kampionat aziatik te futbollit, mesa kuptojme dhe ne nje moment goditje denimi, jo shume larg zones se nxehte te portes. Prane topit qendrojne dy lojtare. Por ne momentin kur bie bilbili, lojtari qe do ta qellonte kete goditje rrezohet pak metra para topit. Gjate renies koka e tij plaset ne toke me topin, ky i fundit rrotullohet dhe shkon tek pasuesi dhe cuditerisht gol. Ndiqni lajmet me pikante kete here me Sport ne Skrapari.net Videoja ne bashkengjitje ju tregon pak me shume.

[youtube]hdOWYfGZkeU[/youtube]