Kete te premte ne Corovode promovimi i librit me te ri **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kete te premte ne Corovode promovimi i librit me te ri

Fatjon Kaloci
2.6.11
Keshtu, neser e premte 3 qershor 2011 sipas axhendes ne oren 12:00 prane mjediseve te bar resorant Tomorri thene ndryshe tradicionali Veror pritet te organizohet nje takim ne te cilin do te promovohet nje liber i ri. Nje liber qe i kushtohet nenes, me kujtime, mbresa dhe veshtiresite e jetes te shnderruara ne art, kete do te synoj keshtu promovimi i librit te radhes  qe Anjeza njehersh autorja e librit do te ndaj me te pranishmit. Eventi pritet te kete simpati dhe mbeshtetjen e lexuesve ne Corovode. Libri vjen si nje premtim i mbajtur kushtuar nenes kesaj figure hyjnore qe kur mungon nga jeta mistifikohet ne engjell. Raportet cituan se eventi do te startoj rreth ores 12:00 dhe pritet te zgjas 50 minuta. Ju po ndiqni skrapari.net lajmi me interaktiv lokal ne te vetmin rrjet interaksioni zonal