Konfigurimi i ri Ja skuadrat e Kategorise se Pare per sezonin 2011 - 2012 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Konfigurimi i ri Ja skuadrat e Kategorise se Pare per sezonin 2011 - 2012

Fatjon Kaloci
3.6.11
Pas fitores me rezultatin 2:1 ne favor te Skraparit ne ndeshjen e formatit Play Off qe u luajt kundrejt Terbunit te Pukes, ne Stadiumin Selman Stermasi nje Jave me pare ne te 27 dite te majit, Skrapari siguroi keshtu hyrjen ne kategorine e pare per sezonin e ardhshem futbollistik. Me kete fitore perfundoi keshtu edhe konfigurimi i plote i ekipeve qe do te jene pjesemarrese ne kete kompeticion. Skrapari.net ne bashkengjitje ju ofron edhe ekipet respektive.

1. Ada (Velipoje)

2. Besa

3. Beselidhja (Lezhe)

4. Burreli

5. Butrinti

6. Elbasani

7. Gramozi (Erseke)

8. Gramshi

9. Himara

10. Iliria

11. Kukesi

12. Luftetari (Gjirokaster)

13. Lushnja

14. Mamurrasi

15. Skrapari

16. Vlora

Ju po ndiqni skrapari.net Portali me interaktiv lokal