Lady Gaga publikohet videoklipi i ri i The Edge of Glory **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Lady Gaga publikohet videoklipi i ri i The Edge of Glory

Fatjon Kaloci
18.6.11
Dje ne mengjes 16 qershor 2011 eshte publikuar videoklipi i ri i kengetares Lady Gaga. Artistja amerikane e njohur tashme ne skenat muzikore qe ne te vertete ka emrin Stefani Joanne Angelina Germanotta promovoi keshtu videoklipin e ri. Ne kete video kostumi i saj eshte stiluar nga Versace dhe kozmetika eshte e rende, por videoja sipas kritikes nuk eshte aq skandaloze sa videoklipet e meparshme te cilat per kete kengetare se bashku me skandalet e emetuara permes videoklipeve sjellin dhe perforcojne edhe famen. E ndersa kenga eshte ngarkuar vetem dje ne rrjetin YouTube numri i klikueseve ne kete video deri me sot pra pak me shume se 1 dite ka kapur 3 164 000 (afersisht). Me heret kjo kolone zanore e kenges The Edge of Glory sherbeu si nje spot commercial per browserin Google Chrome. Jemi ne show biz me skrapari.net Ndjekim videon ne bashkengjitje.

[youtube]QeWBS0JBNzQ[/youtube]