Ndahen mes tyre George Clooney dhe Elisabetta Canalis tashme Ciao Po te le **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ndahen mes tyre George Clooney dhe Elisabetta Canalis tashme Ciao Po te le

Fatjon Kaloci
26.6.11
Pas nje historie per pak me shume se 2 vjecare mesa duket cifti George Clooney dhe Elisabeta Cannalis jane ndare. 50 vjecari Clooney dhe 32 vjecarja italiane Cannalis mesohet te jene ndare mes njeri tjetrit por nuk mesohen detajet. Lajmi u mesua dy diteme pare ndersa paparacet kapen disa imazhe kur cifti rezultonte i ulur ne nje resorant gjate nje darkimi. "Ne nuk jemi me se bashku - eshte deklaruar ne nje konference per shtyp - Situata jone eshte e veshtire dhe personale dhe shpresojme te respektohet prej gjithkush privatesia jone" u tha gjate konferences per shtyp. Ju po ndiqni skrapari.net radio website me interaktiv lokal