Ne fushe nuk ka vetem gola por edhe grushta Roberto Carlos vs Mamaev **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ne fushe nuk ka vetem gola por edhe grushta Roberto Carlos vs Mamaev

Fatjon Kaloci
19.6.11
Ndeshja e javes se kaluar mes Anji dhe CSKA te Moskes pervec rezultatit 3:0 te saj dha edhe nje pamje teper te shkurter e cila ne fakt ne syrin e mediave ra shume pak ne sy. Behet fjale per nje perplasje te dukshme dhe pa top mes Roberto Carlos qe luan per Anji dhe Mamaev te CSKA. Video inserti i shkurter jep pikerisht kete moment te ndeshjes se javes se kaluar e cila u fitua nga CSKA me 3 gola dhe nje grusht mesa duket. Ndiqni videon dhe kujtoni ky eshte skrapari.net

[youtube]T3gC8trydrc[/youtube]