Oops Nga Ky qen Te sigurte qe s'ju ndjek dot Qeni peshon 85 kilogram **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Oops Nga Ky qen Te sigurte qe s'ju ndjek dot Qeni peshon 85 kilogram

Fatjon Kaloci
22.6.11
Nje lajm i vecante u mesua sot kete te merkure 22 qershor 2011 ne rrjet. Qeni qe ju ndiqni ne foto i rraces Labrator ka emrin Sampson. Ai duhet ti nenshtrohet nje diete kjo jo per te ruajtur linjat por te pakte nenlinja. Qeni peshon 85 kilogram plot 42 kilogram me shume nga pesha e tij ideale. Ne Coldstream nje lokalitet per Strehez Kafshesh ne Australi besohet se qeni po te nis dieten qe tani do te mund te arrij ne Krishlindje peshen ideale. Amber Lavwery thote se kjo mbipeshe ka ardhur nga dashuria e madhe qe kane pasur pronaret te cilet kur shihnin kafshen u dukej sikur u thoshte me jep ushqim. E pertej lajmit ne njerezit ne Shqiperi po dobesohemi nga halli, ndersa qente e ketushem normal me shume... Lajmi u publikua pak me pare nga tabloidi Herald. Ju po ndiqni lajmin e rralle ne Oops Skrapari.net Rrjeti me interaktiv lokal