Puci Puci Kapet imazhi Futbollisti Pique ne nje puthje francese me Shakira **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Puci Puci Kapet imazhi Futbollisti Pique ne nje puthje francese me Shakira

Fatjon Kaloci
29.6.11
Sot kete te marte 28 qershor 2011 ne rrjet vetem pak ore me pare jane shperndare foto qe konkretizojne dashurine mes kengetares Shakira dhe futbollistit Gerard Pique. Imazhi eshte kapur dje prane ne Greqi prane ishullit Mykonos dhe tregojne nje Locca Shakire prane zones se rreptesise se Pique ndersa kalojne pushimet e kesaj vere 2011. Eshte show biz dhe skrapari.net Portali i vetem i Skraparit per mbare boten