Sot ne skermin Rai Uno edhe Skrapari me Ermonela Jaho **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Sot ne skermin Rai Uno edhe Skrapari me Ermonela Jaho

Fatjon Kaloci
1.6.11

Nje event madheshtor do te mbahet sot ne Verona, Itali me rastin e 150 vjetorit te bashkimit te Italise, spektakli magjik do te ofroj sonte ne mbremje ne skermin italian Rai Uno, operat, me te bukura, dhe emrat me te medhenj perkrah tingujve magjik me Zucchero, Gianni Morandi, David Garret, Moda, etj do te kendojne perkrah zerave te fuqishem qe do te sjellin vepra si Nabucco, La Boheme, Aida, Traviata, Romeo dhe Xhulieta, Berberi i Seviljes etj. Ne kete event do te marre pjese edhe sopranoja nga Skrapari e njohur tashme ne mbare boten, Ermonela Jaho. Eventi do te transmetohet ne oren 21:00 kete te merkure 1 qershor 2011. Ju po ndiqni panelin me interaktiv lokal. Ky eshte Skrapari.net


[youtube]NpyN-FYunsM[/youtube]