Thashethemet Atletiko i Madridit ne merkato perfshin pas dietologut edhe nje psikologe **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Thashethemet Atletiko i Madridit ne merkato perfshin pas dietologut edhe nje psikologe

Fatjon Kaloci
18.6.11
Nje nder faqet me prestigjoze sportive ne Spanje Marca ne nje shkrim te sotem e shtune 18 qershor 2011 shkruante se sipas thashethemeve tekniku i ri i ekipit Atletiko Madrid, Gregorio Manzano ne priritetin e emrave te listes se ekipit ka vendosur edhe Patricia Ramirez nje psikologe kjo qe ka punuar tek ekipi i Betis. Vete Patricia per mediatikun spanjoll sportiv ka thene: - S'mund te them asgje, nuk ka nje gje konkrete! Per Manzano prania e psikologes duket e domosdoshme. Ata kane punuar bashke ndersa ishin tek Majorka raporton tabloidi Marca. Patricia Ramirez eshte nje psikologe klinike dhe shendetesore me graden Profesor Doktor. Ajo prej 10 vjetesh ka punuar ne klube te ndryshme sportive. Por kjo nuk eshte e vetmja, Manzano ka punesuar ne staf edhe dietologun estetist Antonio Escribano duke e bere ekipin e punes mjaft dimensional. Ju po ndiqni Skrapari.net ne sport. Imazhi Kortezi Marca