Tom Cruise si Rocker? Mesohet projekti kinematografik filmi qershorin e vitit tjeter **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Tom Cruise si Rocker? Mesohet projekti kinematografik filmi qershorin e vitit tjeter

Fatjon Kaloci
20.6.11
Aktori amerikan si dhe njeheresh edhe producent Thomas Cruise Mapother i njohur ne kinematografi si Tom Cruise do te jete protagonisti kryesor i nje filmi te ri. Cruise i lindur ne 3 korrik 1962 fitues i tre cmimeve Golden Globe do te luaj ne filmin me te ri te quajtur "Rock Of Ages". Filmi do te kete premieren si sot nje vit me vone ne qershorin e 2012. 48vjecari Tom mendohet se ne kete film do te luaj se bashku me aktoret Russell Brand, Alec Baldwin dhe Catherina Zeta Jones. Ne film aktori do te kete tamam imazhin e nje rockeri te vertetet, me floke te gjata, tatuazhe etj. Mediat amerikane te gossips mbi show bizin thane se fundjaven qe sa lame pas Tom se bashku me nje pjese te castit te aktoreve u pane duke festuar ne nje pub. Imazhi ne bashkengjitje jep pikerisht rockerin e ri tashme Cruise. Ju po ndiqni showbiz ne skrapari.net Vijoni te qendroni me ne.