Tom Hanks shperthen thjeshtesine ndersa ishte live ne televizion Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Tom Hanks shperthen thjeshtesine ndersa ishte live ne televizion Ja Video

Fatjon Kaloci
22.6.11
Aktori i njohur amerikan Tom Hanks dje ne 21 qershor 2011 do te ishte i ftuar ne studiot e kanalit Univision i cili transmetonte ne versionin spanjisht. Gjithcka ndodhi ne emisionin e mengjesit " Wake Up America" Zgjohu Amerike. Ndersa prezantuesit thane per pranine ne studio te aktorit, dhe folen disi per ate cfare ishte e vacante gjate dites se djeshme qe ishte edhe solciti veror, dita me gjate e vitit se bashku me prezantuesen do te kalonin ne kendin e motit dhe kushteve meteorologjike ne Amerike. Pasi kerkoi nje sfond muzike aktori filloi te bente levizje qesharake dhe te kercente se bashku me folesen ndersa jepnin live edhe temperaturat ne disa nder shtetet amerikane. Videoja ne vijim shfaq pikerisht keto detaje. Ju po ndiqni skrapari.net ne show biz, rrjeti me interaktiv i lajmit nga 1 korriku edhe radio online.

[youtube]NeOG5tN-Hu8[/youtube]