Anketa: Meshkujt urrejne me shume keta VIP Boterore Ne krye te Listes eshte ... **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Anketa: Meshkujt urrejne me shume keta VIP Boterore Ne krye te Listes eshte ...

Fatjon Kaloci
29.7.11
Ne nje ankete te websitit AskMen.com te bere mesefundmi nje kampion prej afro 700 000 te anketuar te gjithe meshkuj kryesisht nga ShBA, Kanada, Australi dhe Britani kane shprehur mendimet e tyre se cilet jane VIP-at qe meshkujt NUK I PELQEJNE FARE... edhe nje here qe nuk i pelqejne ta theksojme kete. Dhe per te qene me konkrete rezultatet kane treguar se Meshkujt NUK PELQEJNE KETO FEMRA VIP:

- Me 29% te paren citojne LADY GAGA si femra me pak e pelqyer
- Me 25% te dyten citojne SARAH PALIN politikanen qe nuk e pelqejne
- Me 17% te treten citojne KIM KARDASHIAN starin e showbiz nuk e durojne
- Me 15% te katerten citojne LINDSAY LOHAN aktoren mesa duket meshkujt nuk e duan
Me 3% me pike te barabarta meshkujt urrejne le te themi Kate dhe Pippa MIDDLETONPor Anketa nuk ka lene edhe figurat rivale, pra te Pyetur se Cilin nga Meshkujt nuk pelqeni me shume? 700 000 Meshkuj te pyetur kane dhene keto perqindje pergjigjesh:
-Me 47% i pari qe s'durojne dot meshkujt eshte JUSTIN BIEBBER
-Me 20% i dyti qe nuk pelqehet nga meshkujt eshte aktori CHARLIE SHEEN
-Me 17% i treti ne listen e te paduruarve per meshkujt eshte BARACK OBAMA
-Me 8% i katerti radhitet DONALD TRUMP
-Me 4% i pesti eshte Princi WILLIAM qe meshkujt se duan
-Me 3% i fundit ne kete renditje meshkujt nuk pelqejne themeluesin e Facebook MARK ZUCKERBERG


Fama i ka keto, nejse vijoni te qendroni me Skrapari.Net Portali me interaktiv Lokal