Arrestohet Amerikani Po flinte Kamionin po e ngiste femija vetem 8 vjec **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Arrestohet Amerikani Po flinte Kamionin po e ngiste femija vetem 8 vjec

Fatjon Kaloci
31.7.11
Nje lajm i vecante ndodhi dje e shtune 30 korrik 2011 ne Shba, ne nje lokalitet te quajtur Luiziana. Policia lokale arrestoi nje 28 vjecar te quajtur Billy Joe Madden pas disa sinjalizimeve qe kishin marre. Sipas policise ne nje raport u citua se nje kamion i gjelber tip Chervolet po levizte cuditshem ne nje superstrade. Raporti i citoi policise se dukej sikur e kishte nje femije drejtimin e mjetit. Forcat policore ndaluan menjehere mjetin pas aksionit dhe pane se 28 vjecari po flinte ne sedilen e pasagjerit ndersa drejtimin e kamionit e kishte nje 8 vjecar, djali i tij. Policia tha se ne brendi ndodhej edhe vajza 4 vjec. Mesditen e djeshme pra e shtune 30 korrik 2011 28 vjecari u arrestua ndersa femijet njeri 8 dhe tjetri 4 vjecar u cuan ne qender perkujdestarie ne pritje te nje familje qe do kujdeset per ta pasi mund ti hiqet e drejta prinderore. Ju po ndiqni lajmin me interaktiv lokal dhe jo vetem. Eshte ky Skrapari.net Prej 1 korrik 2011 edhe Radio Online