Beyonce ne zoom objektiv Po perpiqet per kopertinen e albumit te ri Foto Promocion **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Beyonce ne zoom objektiv Po perpiqet per kopertinen e albumit te ri Foto Promocion

Fatjon Kaloci
7.7.11
Beyonce Knowles, ish Destiny's Child ka pozuar me se fundmi ne nje set fotografik per te zgjedhur se cila do te duhet te jete promotorja - foto e kopertines se albumit te ri. Albumi qe do te mbaj emrin "4", dhe ne fotot e bera duket se Beyonce mban nje stil si Rihanna, cka nuk eshte karakteristike per kete kengetare. Amerikania e R&B ka lindur ne 4 shtator 1981 ne Texas, Houston. Ajo eshte nje nder emrat aktual te momentit ndonse debutimi i pare serioz ka ardhur ne 1997 dhe prej andej vijon. Skrapari.net perzgjodhi kete imazh nga nje mori prej 12 fotosh qe jane shkrepur per kete album. Ne kete album disa nder kenget jane "Run the world (Girls)" apo "Best thing i never had" etj. Ju po ndiqni show biz ne skrapari.net