Djali vetem 7 vjec nget makinen Ndalohet nga Policia Ishte nisur per te takuar te atin **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Djali vetem 7 vjec nget makinen Ndalohet nga Policia Ishte nisur per te takuar te atin

Fatjon Kaloci
7.7.11
Nje djalosh vetem 7 vjecar u ndalua muajin qe shkoi nga policia amerikane, ndersa po drejtonte nje mjet me shpejtesine 30 kilometer ne ore. Ngjarja ndodhi kete fund qershor ne Caseville nje lokalitet ne Micigan, Sh.B.A. Sipas raportit djaloshi i kishte marre fshehurazi makinen te emes me qellim per te shkuar te takonte te atin. Nuk u bene te ditura detajet mbi shkaqet familjare qe mund ta kene shtyre femijen ne kete nisem, ndersa emitenti nderkombetar i lajmeve Associated Press publikoi nje foto qe u kap nga makina e policise ne momentet e ndalimit te makines dhe djalit 7 vjec. Ju po ndiqni Oops ne Skrapari.net Portali i lajmit interaktiv lokal