Edhe pse e dyta video qe hedh ne YouTube, kengetarja Rebecca Black arrin ne vetem 3 dite mbi 10 milion shikues **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Edhe pse e dyta video qe hedh ne YouTube, kengetarja Rebecca Black arrin ne vetem 3 dite mbi 10 milion shikues

Fatjon Kaloci
22.7.11
Hiti i ri i kegetares Rebecca Black i quajtur "My Moments" (shqiperuar (Momentet e mia), e ka shnderruar kengetaren e re ne nje fenomen ne internet. Videoja e ngarkuar ne emitentin gjigand elektronik te videove online YouTube qe nga 18 korriku e deri me sot ka rregjistruar ne vetem keto 3 dite mbi 10 000 000 klikues. Kjo perforcuar edhe nga fakti se eshte kenga e dyte qe ajo publikon ne rrjet. Hiti i saj i pare i hedhur ne YouTube kishte nje titull bombastik " “The Worst Pop Song of All Time”. Kengetarja e re deri tani mund te kete marre ne youtube per te dyja performancat mbi 167 milion klikime. Videon e fundit po jua postojme bashkengjitur me kete link.
[youtube]2OxWD85Ngz4[/youtube]
Nga zemra e Shqiperise, drejt e ne zemrat tuaja. Ky! Eshte Skrapari.net