Ekipi i Angli U20 pritet ne aeroport dhe... Policet kercejne bashke me lojtaret Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ekipi i Angli U20 pritet ne aeroport dhe... Policet kercejne bashke me lojtaret Ja Video

Fatjon Kaloci
28.7.11
Sapo mberritur ne Kolumbi diten e djeshme 27 korrik 2011 ku do te zhvillohet kampionati i futbollit per moshat U20 lojtaret e Anglise kane mbetur te habitur nga pritja ne aeroport. Sapo kane mberritur ne Medellin Airport disa police femra kane rendur pas lojtareve anglez dhe kane kercuar per disa minuta me ta nen ritmin salsa. Policet perfaqesonin punonje te sigurise ne aeroport por sikunderse do t'u mundesojme ne kete video ju mund te shihni sesi detyra behet me "qejf"... ehh ne shqipetaret kujtojme ... batuten e nje episodi komik te para 90' ku ne nje skec thuhej : "Asnje Kenge, Asnje Valle vetem Pune...". Ndiqni videon ne bashkengjitje.

[youtube]17S084bCzPY[/youtube]

Eshte klikimi me interaktiv ne panelin e vecante, eshte ky skrapari.net Rregjistrohu ne grupin tone social ne Facebook "Corovoda On Line" dhe bej chat apo kerko preferncen tende ne Skrapari Radio