Idhulli i adoleshenteve Justin Bieber ben tatuazh ja imazhet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Idhulli i adoleshenteve Justin Bieber ben tatuazh ja imazhet

Fatjon Kaloci
24.7.11
"Vogelushi" 17 vjecar i perkedhelur mediatik Justin Bieber me se fundmi ka bere nje tatuazh. Tatuazhi i tij ndodhet ne krahun e majte prane hijes dhe foftografite i perkasin pak koheve me pare. Ne imazh ai paraqitet duke u mbajtur nga i ati. Pop / R&B kanadez Justin Bieber ka lindur ne 1 mars 1994. Fiilimisht fama e tij u zbulua nga menaxheri aktual ndersa po shihte videot e tij ne rrjetin youtube. Hiti i pare debutues ne boten muzikore ishte ai i quajtur "One Time" i leshuar ne 2009 dhe ku asokohe u radhit ne top 10 ne Kanada. Ne vitin 2010 ai u vleresua me cmimin American Music Awards. Ju po ndiqni skrapari.net ne Show Biz.