Nje tjeter risi ne Facebook Tashme ne komentin tuaj shfaqet video linku bashkengjitur **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Nje tjeter risi ne Facebook Tashme ne komentin tuaj shfaqet video linku bashkengjitur

Fatjon Kaloci
21.7.11
Nese me pare ne rrjetin social Facebook ndersa vijonit nje bisede mes komentesh nen nje statusi perkates, ju linte deshira per te propozuar nje video me kenge apo trailerin e filmit me te pelqyeshem prej jush, sapo postonit linkun perkates, me pare shfaqej thjesht si link, ku ju duhej te klikonit dhe me pas te hapej nje tabele e re konfiguruese ne browserin tuaj per ta ndjekur. Tashme, boll me. Kjo sepse Facebook nga sot e enjte 21 korrik 2011 ka shtuar nje opsion i cili mundeson shfaqejen e videos respektive ne nenetiketen e komenteve. E thene ndryshe kjo ju shkurton mjaft kohe dhe e ben edhe me interaktiv rrjetin facebook duke bere qe anetaret te vijojne te qendrojne ne facebook pa i cuar ata ne adresa te tjera. Ne te skrapari.net sapo e testuam dhe ju fare thjesht mund ta provoni kete ne llogarine tuaj te facebook. Ju po ndiqni Tech Time ne Skrapari.net