Oops Kjo eshte e dyshimte Operohet Kinezi Grafia tregoi nje shishe brenda organeve te tij te brendshme **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Oops Kjo eshte e dyshimte Operohet Kinezi Grafia tregoi nje shishe brenda organeve te tij te brendshme

Fatjon Kaloci
30.7.11
E cudirat nuk mbarojne ne Skrapari.net ne rubriken Oops ku cdo dite lajmet me pikante ne tere boten vijne. Ky i radhes eshte vertet i cuditshem. Nje shtetas kinez ju nenshtrua operacionit kirurgjikal kjo pas dhimbjeve qe ai ndjente. Shtetasi 60 vjecar iu nenshtrua menjehere operacionit sapo mberiti ne urgjencen e spitalit Xiangzhou ne Kine. Grafia tregoi se nje objekt shishe ndodhej ne brendi te tij. Shishja kishte permasen 16 centimetra. Sipas vete pacientit emri i te cilit nuk u be publik e kishte vendosur per te bere nje "Kure te ftohte" ne anusin e tij. Por mesa duket shishja i ka kaluar misionet e te qenit "kure e ftohte dhe ka kaluar ne hot zone". Gjithesesi kjo eshte grafia qe u shpernda per mediat nga spitali ne fjale Ngjarja ndodhi ne 28 korrik 2011 pra dy dite me pare. Eshte bote cudirash. Vijoni te qendroni ne skrapari.net Portali i lajmit me interaktiv lokal Degjoni Radio Skrapari duke klikuar ne linkun perkates dhe behu pjese e grupit tone social ne Facebook Corovoda On Line