Oops Ndersa ishte Live gruaja i hedh uje ne fytyre gazetares amerikane Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Oops Ndersa ishte Live gruaja i hedh uje ne fytyre gazetares amerikane Ja Video

Fatjon Kaloci
27.7.11
E jemi serisht ne lajmet me pikante qe po qarkullojne ne rrjet me se fundmi. Keshtu ne rubriken Oops te lajmeve te rralla kete here nje video e pak diteve me pare e dates 22 korrik 2011 ku nje nder skermat amerikan televiziv po transmetohej News 12. Reporterja e lajmit Christine Insiga po perpiqej te intervistonte nje grua e cila disa dite me pare kishte lene te vetem ne makinen e saj ndersa po bente shoping ne nje supermarket femijen e saj 13 muajsh. Por gjate shkuarjes ne shtepi per te bere interviste me nenen 26 vjecare te identifikuar si Aimee Rachlin kjo e fundit ndersa programi po shfaqej live i hedh nje sasi uji ne fytyre gazetares. Videoja qe ne ju propozojme ne fakt nuk eshte nga formati Live pasi u gjend prej nesh nerrjetin youtube ku pasqyrohet nje edicion sekondar i lajmit. Ndiqni videon ne bashkengjitje
[youtube]abPDUdHAWHg[/youtube]
Ju po ndiqni Skrapari.net Portalin me interaktiv te lajmit Lokal