Panik sot ne Hungari Elefanti tremb Budapestin. Po bente spot reklame, iken **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Panik sot ne Hungari Elefanti tremb Budapestin. Po bente spot reklame, iken

Fatjon Kaloci
27.7.11
Nje ngjarje vertet e pazakonte shoqeroi per me shume se 30 minuta kalimtaret ne kryeqytetin hungarez. Keshtu sot e marte 26 korrik 2011, nje firme si figurant te nje reklame qe po xhirohej ne kryeqytetin vendas kishte zgjedhur nje elefant. Ky i fundit mesa duket i dha famen e pare firmes pasi ne menyre te befasishme edhe perse ishte i stervitur nisi te vrapoj neper rruget e Budapestit duke vene ne panik per disa minuta kalimtaret. Imazhi ne bashkengjitje qe skrapari.net publikon i referohet pikerisht ketij episodi te sotem. Ju po ndiqni Oops ne Skrapari.net rrjetin me interaktiv lokal.