Shtetasi Cek duhet te bej CHECK IN. Hidhet nga 24 metra lartesi per te pritur buqeten e ciftit qe sapo martohet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Shtetasi Cek duhet te bej CHECK IN. Hidhet nga 24 metra lartesi per te pritur buqeten e ciftit qe sapo martohet

Fatjon Kaloci
21.7.11
Te trashegoheni por...me dhimbje. Keshtu mund te thuhet ne fakt jo per ciftin por per shtetasin cek, te quajtur Michal Navratil i cili beri nje cmenduri te radhes per shikuesit e lajmeve te rralla te skrapari.net. Ai u hodh nga nje lartesi prej 24 metrash per te pritur buqeten me lule te nuses Laura Spina dhe Michael Piringer. Ne te vertete ceremonia e marteses nuk ishte e vertete e tille, kjo pasi ceremonia u improvizua per te promovuar nje kompeticion te zhytjes ne det duke u heshur nga shkembi. Promovimi jepet permes ketij imazhi ne bashkengjitje ndersa eventi do te mbahet te dielen ne date 24 korrik 2011 ne nje lokalitet ne Itali te quajtur Malcesine. Eshte lajmi i rralle ne Oops Ketu ne portalin me interaktiv lokal te Skraparit.