Zyrtare tashme! Ylli amerikan Kim Kardashian do te martohet ne 20 gusht 2011 Ftesat u leshuan dje 28 korrik **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Zyrtare tashme! Ylli amerikan Kim Kardashian do te martohet ne 20 gusht 2011 Ftesat u leshuan dje 28 korrik

Fatjon Kaloci
29.7.11
Ylli amerikan i Show Bizit Kim Kardashian 30 vjec do te martohet ne daten 20 gusht 2011. Lajmi u zbulua oreve te fundit te mbremjes se djeshme 28 korrik 2011 kur nje prej rrjeteve te fuqishme te showbizit ne Amerike TMZ kapi nje ftese ne menyre teper konfidenciale. 30 vjecarja e cila fundjaven qe shkoi u argetua me se shumti ne festen e organizuar per diplomimin e saj se bashku me miqte do te martohet me 26 vjecarin e njohur te futbollit NFL ne Amerike Kris Humphries martese e cila eshte planifikuar te kryhet ne Montecito ne Kaliforni. Ne imazhin bashkengjitur shfaqen pikerisht cifti ne fjale. Ju po ndiqni Skrapari.net Portalin me interaktiv te Lajmit Lokal me nje super audience Ju falenderojme qe na ndiqni. Nga Zemra e Shqiperise drejt e ne Zemrat Tuaja Ky Eshte Skrapari.net Ne Show Biz.