73 vjecari denoncon te birin 53 vjecar Ne Skrapar "Nje menyre e cuditshme e dashurise prinderore" **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

73 vjecari denoncon te birin 53 vjecar Ne Skrapar "Nje menyre e cuditshme e dashurise prinderore"

Fatjon Kaloci
28.8.11
28-08-2011 Nje 73 vjecar ka denoncuar te birin e tij 53 vjecar ne nje lokalitet ne Skrapar. Ngjarja ka marre zhvillime me se fundmi dhe i referohet nje rasti te nisur me heret ne fshatin Dobrushe te Skraparit. Nuk behen te ditura detajet ndersa burime te pasdites se kesaj se diele 28 gusht ne qarkun Berat citojne rreth rastit. Asnje detaj tjeter nuk mesohet per momentin per shkaqet e ketij veprimi.
Ju po ndiqni Flash Raport ne Corovoda On Line Blog