Aktori Britanik qe luan Mr.Bean perplaset me pemen Ne Spital Rowan Atkinson **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Aktori Britanik qe luan Mr.Bean perplaset me pemen Ne Spital Rowan Atkinson

Fatjon Kaloci
5.8.11
Nje nder personazhet mjaft komik i njohur per rolin e patjetersueshem Mr.Bean, aktori i njohur i humorit Rowan Atkinson u shtrua ne spital urgjentisht mbremjen e djeshme duke i shpetuar keshtu vdekjes. Kjo sepse ai u perplas me mjetin e tij tip Benz Mercedez McLaren F1 me nje peme. Nga perplasja makina ra ne flake por para ketij momenti aktori mundi te dal nga mjeti dhe me ndihmen e nje motorciklisti u cua menjehere ne Spital. Ai u shtrua ne nje spital te Cambridgeshire i ndodhur prane lokalitetit, ne spitalin qe mban emrin Peterborough City Hospital. Sipas mjekeve ai pati nje frakture ne shpatull. Menjehere pas lajmit forca zjarrefikese shkuan ne vendin e aksidentit per te shuar flaket e zjarrit ne makinen e tij. Lajmi u dha sot nga Daily Mail imazh shoqerues ne bashkengjitje. Ju po ndiqni skrapari.net ne Show Biz