Arrestohet Protestuesi ne Rusi Mediat zbuluan se ai i ngjante shumepersonazhit qe luan tek Harry Potter **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Arrestohet Protestuesi ne Rusi Mediat zbuluan se ai i ngjante shumepersonazhit qe luan tek Harry Potter

Fatjon Kaloci
13.8.11
Ne nje imazh te vecante qe i referohej ne fakt protestave te djeshme 12 gusht 2011 qe po zhvilloheshin ne Rusi. Protesta per te denuar korrupsionin u zhvillua ne Moske, kryeqendren ruse, por ndersa disa persona u arrestuan per motive te ndryshme qe perkonin me rendin nje prej protestuesve u kap nga aparatet dhe i ngjahte shume personazhit te filmit te njohur Harry Potter, qe ne film mban emrin Hagrid. Imazhi ne bashkengjitje tregon pikerisht momentin e arrestimit dhe duket sesa shume ngjan me personazhin e nje prej filmave me te realizuar. Ju po ndiqni Skrapari.net Portalin e Lajmit e me Interaktiv ne Oops kategori me lajmet me te rralla