BREAKIN NEWS: 20:37 - 4 persona mbeten te vdekur ne Aksidentin e pak minutave ne Skrapar **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

BREAKIN NEWS: 20:37 - 4 persona mbeten te vdekur ne Aksidentin e pak minutave ne Skrapar

Fatjon Kaloci
15.8.11
BREAKING NEWS: Numri i vdekurve ne aksidentin e ndodhur pak minuta me pare ka arritu ne 4. Ngjarja ne zhvillim ne keto caste ne Skrapar. Nje mjet tip Mitsubishi, qe nga burimet e Corovoda On Line mbante ne te persona qe punonin ne Nxjerrjen e Pllagave te Gurta, ndersa po ktheheshin jane rrezuar ne nje pjese mjaft te rrezikshme nga Rruga qe lidh segmentin Corovode - Sharove - Grepcke. Makina ka rene ne nje lartesi ne afro 150 metra. Sipas raporteve teper konfidenciale nga deshmimtaret ne terren fshataret e zonave prane citojne se makina ka rene ne lartesi se bashku me personat ne te. Per momentin Blogu yne
sipas nje njoftimi te sapo ardhur ora 20:41 citon se Nje person gjate renies ka perfunduar ne Shkembinj, ndersa 3 te tjere kane mbetur te bllokuar me trupat e tyre te pajete brenda mjetit, ndersa grupet e emergjences te mberritura ne vend e kane te veshtire nxjerrjen e trupave. Raporton nje burim ne redaksine e Skrapari.Radio. Sipas te dhenave paraprake te 4 viktimat mendohet te jene me origjine nga fshati Grepcke
Corovoda On Line Blog- Ne Facebook - Corovoda On Line Group